Immergas

O firmie

W 1964 roku we Włoszech powstała firma Immergas produkująca kotły gazowe. Nadrzędnym celem jaki wyznaczyli sobie twórcy nowej marki była najwyższa jakość produkowanych urządzeń grzewczych. Nabywcy szybko przekonali się, ze kotły z włoskim znakiem firmowym, niczym nie ustępują niemieckim odpowiednikom.

Dzisiejszy Immergas to fabryka o powierzchni 50 tys. m2, zatrudniająca ponad 700 osób, produkująca ponad 60 modeli kotłów gazowych. Immergas posiada oddziały w 30 krajach świata – także w Azji, Oceanii i Ameryce Południowej. To także 4 miliony sprzedanych kotłów …

Immergas – to nie tylko firma produkcyjna i handlowa – to wysoko zorganizowana korporacja, która wierzy, ze najwyższa jakość obsługi Klienta to klucz do sukcesu, satysfakcji oraz sposób na zwiększanie naszej obecności na rynku. Przykładamy ogromną uwagę do relacji z instalatorami i serwisantami prowadząc regularne szkolenia i egzaminy, tak aby zapewnić jak najwyższy poziom wsparcia technicznego naszym Klientom końcowym.

Jakość
Praca nad jakością rozpoczyna się już na etapie planów i koncepcji. Działy projektowania, badań i rozwoju – to serce firmy. Tu zapadają decyzje o wykorzystaniu nowych technologii, o cechach nowych modeli kotłów. Nie jest przypadkiem, że Immergas, jako jeden z pierwszych producentów, wprowadził na rynek kotły kondensacyjne. Gwarancją jakości wciąż pozostają staranie dobierane materiały i surowce używane do ich produkcji. Kontrola obejmuje nie tylko poszczególne elementy składowe, ale działanie całego urządzenia. Procesy kontroli jakości są realizowane zgodnie z europejskim certyfikatem UNI ISO 9001 v.2000.

Immergas w Polsce
Polska filia firmy Immergas S.p.A. pod nazwą IMMERGAS POLSKA Sp. z o.o. została założona w 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą i serwisem kotłów, podgrzewaczy gazowych oraz instalacji solarnych na terenie całego kraju.

Ponieważ każdy kraj posiada specyficzne rozwiązania budowlane, ważnym zadaniem dla nas było wysondowanie potrzeb rodzimych użytkowników. Pozwoliło to na stworzenie oferty kotłów gazowych dopasowanej do potrzeb polskich konsumentów. Systematycznie dbamy o innowacyjność naszych produktów.

Oferta firmy

Kotły jedno- i dwufunkcyjne, wiszące i stojące, z otwartą i zamkniętą komorą spalania, w zakresie mocy od 21 do 50 kW (w przypadku zestawów kaskadowych nawet do 500 kW). Tak duża różnorodność gwarantuje satysfakcję każdemu klientowi firmy.

Szczególny nacisk kładziemy na nowe technologie, promując kotły z zamkniętą komorą spalania oraz kotły kondensacyjne.