Montaż rekuperacji i systemów grzewczych w Ciechocinku

Zajmujemy się montażem elementów różnorodnych systemów grzewczych, a także rekuperacji w Ciechocinku. Montujemy pompy ciepła, kotły gazowe oraz inny sprzęt odpowiadający za zapewnienie ciepła we wnętrzach budynków. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, które mogą odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Montaż pomp ciepła i rekuperacji

Specjalizujemy się w montażu pomp ciepła. Dzięki swojej wiedzy oraz doświadczeniu nasi fachowcy mogą nie tylko zająć się profesjonalną instalacją sprzętu, lecz także pomóc w wyborze odpowiedniego jego modelu, który będzie odpowiadać na konkretne wymagania użytkowników. Pomagamy wszystkim, którzy chcą pozyskiwać ciepło w efektywny i ekologiczny sposób, a przy tym, zaoszczędzić. Podejmujemy się również zakładania rekuperacji — systemów, które pozwalają na zadbanie o jakość powietrza w pomieszczeniach, a przy tym, odzysk ciepła.

Efektywne ogrzewanie domu

Dbamy o to, aby każdy mógł cieszyć się ciepłem w swoim domu. Dlatego w swojej ofercie mamy również montaż grzejników, a także, zakładanie ogrzewania podłogowego w Ciechocinku. Tego rodzaju elementy są doskonałym uzupełnieniem systemów z pompą ciepła. Realizując zlecenia, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy dostępni na każdym etapie wykonywania montażu, a także już po jego zakończeniu — zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki temu nasi klienci mogą mieć pewność, że zawsze będziemy do ich dyspozycji.

Powierz wykonanie instalacji fachowcom

Planujesz montaż wentylacji, pompy ciepła, grzejników, a może wymianę kotła? Możemy się tym zająć! Oddając takie prace w ręce fachowców, masz pewność, że będą przeprowadzone z należytą starannością, a gotowy sprzęt efektywny i bezpieczny w użyciu. Co więcej, współpracując z firmą mojeinstalcje.pl możesz liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze komponentów systemów ogrzewania. Podczas pierwszego spotkania omówimy szczegóły zlecenia i przedstawimy nasze propozycje rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb.

Kontakt

Biuro: 693 101 513

Serwis: 727 644 495

E-mail: mojeinstalacje.pl@gmail.com