Montaż pomp ciepła w Toruniu i okolicach

Wykonujemy usługi związane z montażem pomp ciepła w Toruniu. Tego rodzaju sprzęt coraz częściej jest wykorzystywany do ogrzewania domów i budynków komercyjnych, a także podgrzewania wody użytkowej. Pompy ciepła pobierają energię z otoczenia — ziemi, wody lub powietrza. Ich montaż to ekologiczne, a przy tym korzystne finansowo rozwiązanie. W razie wątpliwości, czy w określonym obiekcie sprawdzi się pompa ciepła — zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż pompy ciepła?

Zdecydowanie się na montaż pompy ciepła może przynieść wiele korzyści. Co sprawia, że coraz więcej osób stawia na takie rozwiązanie?

Montaż pomp ciepła przez ekspertów z firmy mojeinstalacje.pl

Oferujemy profesjonalną instalację pomp ciepła. Montaż w Toruniu odbywa się zawsze po wcześniejszym poznaniu oczekiwań klienta, a także wspólnym ustaleniu szczegółów związanych ze świadczonymi usługami. Dla każdego przygotowujemy ofertę dostosowaną do jego potrzeb, co daje nam pewność, że późniejsze korzystanie z instalowanego sprzętu będzie komfortowe. Nasi specjaliści mogą również ułatwić wybór urządzenia dopasowanego do konkretnego budynku. Nie wiesz, czy lepszym wyborem będzie powietrzna pompa ciepła, czy sprzęt gruntowy albo pobierający ciepło z wody? Podpowiemy, jak podjąć właściwą decyzję!
Pomagamy też w dopełnieniu formalności związanych z instalacją pompy ciepła. Montaż zawsze realizujemy zgodnie z ustalonym z klientem harmonogramem. Co więcej, zapewniamy również wsparcie po ukończeniu prac. Możemy wyjaśnić kwestie związane z użytkowaniem sprzętu, a także, wykonujemy usługi serwisowe i zajmujemy się obsługą pogwarancyjną. Dzięki temu nawet, jeśli w przyszłości pojawią się usterki, pozbędziemy się ich w krótkim czasie.

Montaż pomp ciepła z dofinansowania

Choć sama pompa ciepła generuje oszczędności, koszty związane z jej zakupem oraz montażem są dla wielu osób być wysokie. Obecnie jednak warto starać się o dofinansowanie, które pozwala na realizację planów związanych z instalacją oferowanego sprzętu. Możesz uzyskać część pieniędzy na zakup pompy ciepła z programu Czyste Powietrze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej — zadzwoń do naszych konsultantów. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Kontakt

Biuro: 693 101 513

Serwis: 727 644 495

E-mail: mojeinstalacje.pl@gmail.com